customer success manager

opis stanowiska:

  • bieżący kontakt z obecną bazą klientów oraz wsparcie wdrożeniowe dla nowych
  • obsługa zapytań i zgłoszeń, bieżący kontakt z klientami i użytkownikami
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień
  • monitoring aktywności klientów

oczekujemy:

  • znajomości systemu sportbm
  • zdolności interpersonalnych i analitycznych
  • sprawnej obsługi narzędzi pakietu MS Office
  • umiejętności współpracy w zespole
  • osiągania wyznaczonych celów i doprowadzania podjętych zadań do końca
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość i kontakty w branży sportowej
  • wiedza dotycząca funkcjonowania klubów sportowych

oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestnictwa w rozbudowie innowacyjnych projektów
  • dodatkowe benefity

brzmi ciekawie? napisz do nas na rekrutacja@sportbm.com

prosimy o dodanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez sportbm sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję