brand representative (central Poland)

opis stanowiska:

  • bieżący przegląd rynkowy branży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżący kontakt z obecną bazą użytkowników
  • prowadzenie szkoleń oraz wsparcia wdrożeniowego
  • informowanie klientów o nowych elementach oferty
  • prezentowanie nowości systemowych

oczekujemy:

  • zdolności interpersonalnych i sprzedażowych
  • sprawnej obsługi podstawowych narzędzi komputerowych
  • odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
  • osiągania wyznaczonych celów i doprowadzania podjętych zadań do końca
  • podstawowej znajomości języka angielskiego

mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość i kontakty w branży sportowej
  • sprawna obsługa popularnych programów i aplikacji

oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczestnictwo w rozbudowie innowacyjnych projektów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • elastyczna forma pracy w trakcie tygodnia

brzmi ciekawie? napisz do nas na rekrutacja@sportbm.com

prosimy o dodanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez sportbm sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję